Pro klienty

Klienti

klubu pevného zdraví

mají 10 % slevu při platbě v hotovosti na balíček 10ti suchých uhličitých koupelí, balíček 10ti Mary Stags Detox, nebo balíček 10ti přístrojových lymfodrenáží

 

U nás platí i tyto šeky:

Ticket Benefits

Unišek

Sodexo

 

Další možností je platba fakturou nebo prostřednictvím FKSP.

 
Rezervace
Doporučujeme Vám zarezervovat si ošetření a naše služby předem, předejdete tím případnému zklamání. Také budeme moci lépe vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům.
Klidné prostředí
Žádáme Vás o přepnutí Vašeho mobilního telefonu do tichého režimu.
Stornování
Rozhodnete-li se zrušit plánovaný termín, prosíme Vás, učiňte tak s co největším předstihem, abychom Váš termín mohly nabídnout dalším klientům.
Upozornění: Pokud objednanou službu nezrušíte 24 hod. předem, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 200 Kč/hod.,z dárkového voucheru bude odečtena adekvátní částka ve výši storno poplatku.
V případě, že Váš dárkový voucher je do 60ti dní po platnosti, jsme ochotni akceptovat polovinu částky, druhá polovina je ve Vaší režii.
Děkujeme za pochopení.
Před masáží
Informujte nás prosím, o Vašich zdravotních obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na Vás a vyloučíme možná rizika. Pokud trpíte vysokým krevním tlakem nebo jste těhotná, konzultujte návštěvu s Vaším ošetřujícím lékařem. Kontaktní čočky doporučujeme vyjmout před masáží obličeje. Pro dokonalý požitek z masážních procedur doporučujeme odložit hodinky a další šperky.
Během masáže
Během masáže a kosmetických ošetření zhluboka dýchejte a relaxujte. Pro dokonalou relaxaci doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste svoji masáž vychutnali opravdu naplno. Prosím, sdělte nám ihned jakoukoliv nespokojenost, či snížení komfortu.
Prodej
produkty fa Saloos(masážní a tělové oleje,sprchové a koupelové oleje,oleje a produkty k péči o pleť)
produkty fa Dr.Popov(čaje,psyllium,masti a další potravinové doplňky)
vitamíny a potravinové doplňky fa VitaHarmony všechny produkty na www.vitaminy-mineraly.cz
a další  produkty.
Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.
Vorlíčková Romana - idatabaze.czSlužby - idatabaze.cz