Květové energetické esence

Květové energetické esence účinně působí na negativní emoce jedince a navrací jim harmonii. Jedná se o 8 květových esencí z nejedovatých planě rostoucích stromů a rostlin. Tyto esence dokáží harmonizovat stavy jako jsou strach, žárlivost, vyčerpanost, fanatismus, slabé sebevědomí apod.

Květové energetické esence ovlivňují emocionální stavy pacienta,které nemoc doprovázejí.Odstraněním bloků a negativních pocitů tak pomáhají konečnému uzdravení se.Nepůsobí tedy přímo na fyzické tělo,ale na naše psychické stavy,které jsou odrazem nesouladu a disharmonie v nás.Pomáhají člověku zvládat nejrůznějsí záporné emoce,s nimiž je denně konfrontován.Neléčí nemoc jako takovou,ale její příčiny-naše strachy,napětí,chtivost,tvrdost,nerozhodnost,slabost a povrchnost.Bylo objeveno,že přechodné i dlouhodobé negativní stavy mysli-jako nedostatek sebedůvěry,nejistota,žárlivost,podrážděnost,vyčerpanost zbržďují tok tělesných energií,což vede k duševním poruchám a posléze fyzickým nemocem.

Navíc květové esence dodávají naší duši nové pozitivní impulsy,sílu a duševní očistu a upevňují lidskou osobnost.Jsou vhodné nejen k podpoře odborného ošetření,ale i jako prevence proti tělesným nemocem.Filozofií tohoto systému je jednoduchost,úplnost a uzdravování sebe samého.Veškeré tinktury-květinové energetické esence jsou i podle odborné bachovské literatury prokazatelně bezpečné a nejedovaté.

Jelikož výběr esencí je individuální dle stavu a přání klienta, je nutná konzultace o daném problému. Na základě této konzultace se namíchá 10 ml lahvička s esencemi. 

Cena konzultace s namícháním lahvičky              300 Kč