Mary Staggs Detox

  • Romana Vorlíčková

773555597

 

 1   ošetření         300  Kč

 5   ošetření        1 350 Kč

10  ošetření        2 500 Kč

15 a více      á       200 Kč

Mary Staggs detox

Je to revoluční metoda, která velice účinně a jednoduše zbaví vaše buňky toxinů a uvede vaše energetické pole opět do rovnováhy.
Metoda "Mary Staggs Detox" je příjemnou, jednoduchou, účinnou a bezpečnou cestou k upevnění odolnosti vašeho organizmu a zahájení procesu detoxikace. Doporučuje používat preventivně pro upevnění tělesné a duševní odolnosti. V lázni se vytvoří elektromagnetické pole a probíhá v ní elektrolýza. Ta způsobuje srážení částeček rozpouštěných ve vodě i těch, které jsou na kůži či v pórech nohou. Díky obsahu iontových solí vznikne ve vodě působením mřížky magnetické pole, které je absorbováno tělními tekutinami a šíří se pozvolna do celého těla. Četné reflexní zóny na nohou jsou v lázni stimulovány generovanou elektromagnetickou energií a tyto vitalizující stimuly se přenášejí do různých orgánů a systémů.

(Používá se při respiračních potížích, nastupující chřipce, při akutních i chronických hepatitidách a oběhových problémech, při potížích se zažíváním, zánětech kloubů, revmatických potížích, infekcích močových cest,při ženských problémech atd.) 

Léčebné koupele jsou obzvlášt vhodné při poruchách krevního oběhu, křečových žilách, zánětu žil, celulitidě, artitidě a bolestech kloubů, při špatném trávení, alergiích, špatné funkci jater a ledvin, migréně, chronické únavě, roztroušené skleróze. Tento léčebný program prospěje téměř každému. Váhat by neměl ten, kdo pravidelně bere léky ani ten, kdo si myslí, že je naprosto zdráv. Detoxikace stimuluje vyměšování, takže podporuje uvolňování toxinů a dalších škodlivin. Nenutí však tělo k vylučování vitaminů. minerálů, živin nebo léků.

Detoxikační koupel u zdravého člověka trvá 20-30 minut. Během ní se doporučuje pít neomezené množství neochucené pramenité vody. 

 

Princip metody

Mají-li buňky zdravého lidského organismu záporný potenciál v rozmezí 70-90 milivoltů, probíhá absorpce živin a vylučování toxinů normálně.Oproti tomu stresované nebo poškozené buňky vykazují záporný potenciál v rozmezí 10-20 milivoltů. Takové buňky přijímají minimum živin a vylučují minimum toxinů. 

Přístroj Mary Staggs Detox napomáhá optimalizaci energetického potenciálu buněk a uvádí lidský organismus do optimální bioenergetické rovnováhy. 

 
Každá buňka v lidském těle má určitou energii. Díky této energii může pracovat, dělit se a sloužit k celkovému zdraví člověka. Pokud je však buňka oslabená v důsledku stresu, nízké antioxidační hladiny, nemoci, špatnému životnímu prostředí a špatné životosprávě, její energetický potenciál klesá a s ním i schopnost buňky správně pracovat.
  
Velice dramaticky se pokles energetického potenciálu podepisuje na krvi. Pokud mají červené krvinky snížený energeticý náboj, dochází k jevu zvanému „lepivost krve“ nebo také „řetízkování červených krvinek“. Díky tomuto jevu je velice zhoršena schopnost mikrocirkulace krve, tedy schopnost krve protékat našimi nejmenšími cévami (mikrocirkulace je určitá část našeho krevního oběhu, díky níž dochází k výměně látek mezi krví a tkáněmi těla (orgány, svaly, klouby, kosti…)). Při správné mirkocirkulaci jsou tkáně našeho těla optimálně zásobeny kyslíkem a živinami a je zajištěn i efektivní odvod odpadních látek a toxinů ven z těla. Naopak při zhoršené mikrocirkulaci, nejen že jsou tkáně nedostatečně zásobeny živinami, kyslíkem a dalšími potřebnými látkami, ale především se náš organismus začne postupně čím dál více zanášet odpadními látkami a toxiny. Toto postupné zanášení těla následně vyústí do zhoršené funkce našich orgánů, rozličných nemocí, únavy a mnohých dalších negativních projevů.
 

Terapie s přístrojem Mary Staggs Detox probíhá tak, že uživatel ponoří nohy do nádoby s teplou mírně slanou vodou, ve které se pomocí dvou spirál, jenž jsou umístěny v ionizační mřížce (Array), vytvoří bioenergetické pole o určitých hodnotách, přirozených a optimálně stimulujících lidský organismus a buňky. Následně je prostřednictvím nohou a krve, která jimi prochází, tento bioenergetický impuls rozváděn a šířen do celého těla, kde aktivuje naše samoléčebné schopnosti, posiluje imunitu, orgány, tkáně a celkově harmonizuje naše tělo.

Při této stimulaci dochází k značnému zlepšení již zmiňované mikrocirkulace krve s jejíž pomocí se začne naše tělo intenzivně zbavovat odpadních látek a toxinů. K vylučování nežádoucích látek tedy dochází přirozeným způsobem prostřednictvím krve a funkcí čistících orgánů. Přístroj Mary Staggs Detox uvádí tělo do optimální bioenergetické rovnováhy, díky níž se začne velice efektivně čistit a detoxikovat samo a to naprosto přirozenými cestami.
 
Bioenergetické pole dále stimuluje náš nervový systém a napomáhá tak odstranit deprese, poruchy soustředění aj.
V neposlední řadě jsou také stimulovány akupunkturní body, akupresurní body a reflexní plošky, jenž se hojně nacházejí na našich chodidlech.
 
                      
 
 Je třeba si uvědomit, že lidská chodidla a dlaně mají obrovskou spoustu pórů, nervových zakončení a reflexních bodů. Určité body na chodidlech odpovídají jistým orgánům a systémům v těle, jejichž stimulací lze tyto systémy a orgány posilovat a léčit. Na tomto principu je založena i reflexní terapie; z podobně celostního přístupu vychází indická ayurvéda a tradiční čínská medicína.

Podle akupunktury, reflexologie, metody EFT, kineziologie a mnoha dalších disciplín existují v těle energetické dráhy. Stimulace, deakcelerace a vyrovnávání tělesných bioenergií – to vše již bylo vědecky prokázáno. Fyzikové, chemikové, biologové, lékaři, psychiatři a psychologové z mnoha světadílů přispěli svými objevy k obohacení našeho vědění na tomto poli.

 Přístroj Mary Staggs Detox vychází z těchto principů a navazuje na dílo dr. Royala Raymonda Rifeho, který byl jedním z nejvýznamnějších lékařů, vynálezců a průkopníků v oblasti medicíny své doby.
 
Jednou z cest, které na Rifeho výzkumy dnes navazují, je tzv. vibrační medicína jenž se zabývá léčením pomocí energetických magnetických a elektrických přístrojů. Každý člověk má své vnitřní cirkulující jádro obsahující železo (hemoglobin) a elektrickou aktivitu vytvářenou především srdcem a mozkem (aktivita EKG a EEG). Dr. Robert O. Becker, jenž se věnuje otázce regenerace tělesných částí, objevil, že řídící systém, který iniciuje, reguluje a zastavuje léčení je elektrický. Přítomnost elektromagnetického aspektu v těle byla opakovaně demonstrována. Například elektromagnetické pole produkované mozkem je snadno zjistitelné a dá se měřit a analyzovat i několik stop od hlavy.
 
Metoda Mary Staggs Detox je založena na elektrolýze a podporuje přirozenou detoxikaci, která tělu umožňuje upevnit zdraví. Detoxikace je založena na bioenergetické stimulaci různých tkání, orgánů a systémů, které potom mohou lépe vykonávat svoji detoxikační funkci. Tato stimulace pomáhá obnovit rovnováhu, díky níž můžeme upevnit naše zdraví.
 

Ionizační detoxikace nabízí rychlou, účinnou a bezpečnou metodu stimulace a vyvážení bioenergetických polí těla, zlepšuje funkčnost orgánů a podporuje autodetoxikaci.

 

 
 

Přístroj Mary Staggs Detoxvrací buňkám našeho těla jejich optimální energetický potenciál, výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve a posiluje funkce jednotlivých orgánů a systémů těla.

Vzorek krve před použitím Mary Staggs Detox a po 30ti minutové kúře.

                
 
 
 
 

 
 
 


Více zde: http://eft-terapeut.webnode.cz/body-detox/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
          
 
Kontraindikace:
 
-lidé s voperovaným implantátem fungujícím na baterie např.kardiostimulátor
-epileptici
-osoby,jež mají v částech těla,které se ponořují do lázně kovový inplantát
-osoby s transpalantovanými orgány nebo bypassem,protože pravidelně berou léky na  potlačení odmítavé reakce organismu
-těhotné ženy-přístroj pracuje pouze s jedním bioelektrickým systémem
-osoby trpící hemofilií
Detoxikační koupel také nepoužívejte při akutních stavech těchto nemocí
-všechna mozková postižení včetně Alzheimera,poškozené oční pozadí,úrazy krční páteře
-tuberkulóza,opakovaně přechozené zápaly plic,rakovina v oblasti hrudi
-vážná vředová onemocnění žaludku a dvanácterníku,všechny koliky(žlučníku,ledvin,střev)
-všechny vyoperované ženské orgány a u mužů vyoperovaná prostata
-trombózy a těžké křečové žíly