Orientální procedury

 

MAROCKÁ MASÁŽ

 

marocJedná se o zcela výjimečnou masážní techniku, která se provádí pomocí arganového oleje. Tyto masáže mají původ již v 7. století, kdy se prováděly v Hammamu.

Klient si užívá jemné a hladivé tahy s olejem a teplou vodou na celém těle včetně obličeje a hlavy až po konečky prstů.

Tento druh masáží dodá tělu neskutečné množství energie, revitalizuje Vaše tělo a posune Vás do úplně jiného stavu mysli. Je to osvěžující způsob, kterým se Vaše tělo zbaví stresu a Vy za zvuku hudby prožijete chvíle, ve kterých se rozplynete v čase.

CENA MASÁŽE

 Marocká masáž (90 min)  1200 Kč

 

 

HAMMAM MASÁŽ

 

stacks_image_701Nechejte se hýčkat úžasně aromatickým ošetřením s hedvábným účinkem pro Vaši pokožku i duši. Dopřejte svému tělu pohlazení plné minerálů, vitamínů a výtažků z léčivých bylin a přírodnin z oblasti Magrebu.

Ještě několik dní poté budete překvapeni sametově hebkou, hladkou a omlazenou pokožkou s dlouho přetrvávající vůní!

CENA MASÁŽE

 Hammam masáž (120 min)  1500 Kč

 

Tento druh masáží speciální směsí jílů z pokožky odstraní veškerou nečistotu a přebytečný kožní maz a tím zrevitalizuje Vaše tělo, tělo detoxikují a stimulují krevní oběh. Všechny typy přírodních jílů obsahují velké množství minerálních látek (železo, vápník, hořčík, fosfor aj.)

Hammam je detoxikační a očistná terapie nejen Vaší pokožky, ale i vlasů a obličeje.
Tyto masáže mají svůj původ již v 7. století, kdy se prováděly v hammamu. Směs jílů používali již Římané, Řekové i léčitelé ve starověké Číně.

Tato masáž si získala velkou oblibu pro své účinky a poté se rozšířila i do oblasti severní Afriky, především Turecka a Maroka. Jíly používali tito obyvatelé k léčbě ran. V dnešní době jsou uznávanými odborníky jíly považovány za jednu z nejdůležitějších složek kosmetiky. Jíly samotné jsou nedílnou součástí Hammam lázní a jejich procedur.

Hammam je tedy speciální orientální masáž při které se používají tělová a pleťová masážní jílová ošetření ze směsí zeleného jílu, žlutého jílu, růžového jílu, bílého jílu, orientálního černého mýdla a úžasné přírodní oleje pačuli, růže, neroli a berberského fíku.

 

 

 

 

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ DÁRKOVÉ POUKAZY

 
1
5000115000

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.