Tichomořské rituály

 

Nabízíme celkem 5 tichomořských rituálů, každý se vyznačuje něčím specifickým. Při rituálech a masážích se používají se horké mušle, studené lastury a exotické oleje. Více o konkrétních rituálech se dočtete níže v textu. 


CENY TICHOMOŘSKÝCH RITUÁLŮ

Rituál Matamanoa ( 90 min ) 1300 Kč
  
Rituál Tokoriki ( 120 min) 1700 Kč
  
Cukrový vánek z ráje ( 60 min )  900 Kč

 

 

 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦


Rituál MATAMANOA

MatamanoaFidžijská hloubková regenerační masáž celého těla horkými a studenými mořskými lasturami. Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji

Masáže horkými a studenými mořskými lasturami jsou v Evropě úplnou novinkou. Spojují v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží.

 

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ 


Rituál TOKORIKI
tokoriko

  • Kosmetické ošetření těla horkými mušlemi
  • Ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny
  • Jemná hřejivá masáž celého těla kokosovým olejem a horkými mušlemi
  • Celotělový zábal s aplikací kokosového másla

V Evropě nově užívané masáže horkými a studenými mušlemi v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže.

Blahodárný pocit přítomnosti na mořském pobřeží umocňují nepřetržitě hřející mořské mušle a plynulý pohyb napodobující hru vln.

Rituál Tokoriki je celotělovým ošetřením v celkové délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, případné osprchování, cukrový peeling, masáž celého těla horkými mušlemi (s výjimkou obličeje), nanesení kokosového másla, zábal celého těla, závěrečnou harmonizaci, osušení a oblékání.

V průběhu ošetření je používán jeden pár horkých mořských mušlí. Masáž samotná trvá asi 70 minut. Tokoriki je neodmyslitelně spojeno s používáním prvotřídních kokosových olejů, peelingu s krystalky cukrové třtiny a hřejivých mořských mušlí.


 
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦


cukrovy_vanek_z_raje

Rituál CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE

Odstraňuje odumřelé buňky, uvolňuje zanesené póry

  • Peeling celého těla pomocí směsi z cukrové třtiny
  • Ošetření pleti exotickým olejem

Cukrová třtina se směsí oleje z tropických oříšků odstraní starou odumřelou pokožku a obnaží novou, kterou vyživí vitamíny A, B, C a E a dodá jí zdravý a přirozeně krásný vzhled.

 

 

 

 

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

 

 
1000
2000110002000

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem