Aktuality

! POZOR AKCE!


21.10- 21.11.2019
Jelikož nám pomalu začíná plesová sezóna, ke každému ošetření pleti kosmetikou MAAT v hodnotě 650 Kč, od nás zdarma dostanete, v další půl hodině, zapracování kyseliny Hyaluronové ultrazvukovou špachtlí a parafínový zábal na ruce. Hýčkat Vás budeme 1,5 hodiny. Objednat se můžete na tel čísle 775909074.Máme radost, že náš tým posílí od 1. října 2019 nový masér,a protože děláme rádi radost i Vám, připravili jsme si pro Vás na celý tento měsíc říjen speciální ceny.

  

 

NOVÁ MASÁŽ U NÁS VE STUDIU - Tibetská masáž zvukem (90 min.)

 Při tibetské masáži zvukem vám je zpívající mísa rozeznívána přímo na těle. Během seance vám mísu rozezním postupně na rukách, na nohách i na trupu. Tento druh zvukové terapie má velmi blahodárný vliv na veškeré vnitřnosti a tkáně, které se zvuku znějící mísy přizpůsobují a vibrují, čímž ze sebe jsou schopny vyloučit nahromaděné nečistoty. Zároveň má tato procedura očistný vliv na tělesné tekutiny, především pak na vodu, která tvoří až 70 % našich těl.

 Masáž zvukem funguje ale i na mentální úrovni. Za přítomnosti konejšivých tónů zpívající mísy má naše mysl tendenci se hluboce uvolnit a nabrat nových sil.

Při této masáži zůstáváte pohodlně oblečeni.

 Některé z účinků masáže zvukem:

 - Zvuk masíruje a harmonizuje veškeré buňky v těle.

- Zvuk v našem těle uvolňuje napětí a bloky.

- Masáž zvukem zlepšuje sebe léčebný potenciál těla.

- Zvuková masáž pomáhá jemně detoxikovat vnitřní orgány, čistí krev a ostatní tělesné tekutiny.

- Má pozitivní vliv na vnímání sebe sama, rozvíjí kreativní schopnosti a činí nás citlivějšími k inspiraci.

- Probouzí veselou mysl.

stažený soubor (1)_1

 

 

 

Od 1.4.2019 dochází ke změně podmínek pro rezervaci lekci jógy.

                              S KREDITEM         BEZ KREDITU

            75 min.          110 Kč                  130 Kč

            90 min.          120 Kč                  140 Kč

 

Kredit

Nahrajte si u nás na recepci kredit na svůj online vytvořený účet s rezervačním systémem a čerpejte zvýhodněnou cenu lekcí.

Minimální kreditový vklad pro čerpání výhod je 500 Kč - bez bonusu, platnost je 60 dní

Kredit v hodnotě 1 000 Kč - bonus 100 Kč, platnost 90 dní

Kredit v´hodnotě 2 000 Kč - bonus 300 Kč, platnost 120 dní

 

  • Vložením další částky se platnost kreditu automaticky prodlužuje.
  • Kredit je přenosný, nelze ho však proměnit za zboží ani za peníze.
  • Kredit je možné zaplatit pouze na recepci Rstudia a to pouze v hotovosti. Platba šeky nebo benefity = bez bonusu.
  • Rezervaci lze provést max 1 hod. před začátkem lekce
  • Rezervovanou lekci je možné zrušit před jejím začátkem v rezervačním systému max 4 hod. před jejím začátkem.
  • Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena automaticky z kreditu.

Děkujeme za pochopení

 

Ochrana osobních údajů: Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů – jméno, příjmení, tel. číslo, email adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů.joga

 
 
NOVINKA - KŮRA 5ti OŠETŘENÍ DERMA VÁLEČKEM A ZAPRACOVÁNÍ KYSELINY HYALURONOVÉ - 1950 Kč
 
Derma váleček neboli dermaroller
-je jedna z nejnovějších a nejúčinnějších metod v boji proti vráskám, striím a jizvičkám po akné. Pomocí derma válečku vytvoříte v pleti mikrokanálky, kterými dopravíte účinná séra a koncentráty pod rohovou vrstvu kůže, kde působí mnohem rychleji a díky tomu vidíte již po pár týdnech rozdíl a omlazení pleti. Díky mikrojehličkám dokáže vyhladit a postupně eliminovat strie i nevzhledné jizvy po akné.
• Podporuje vstřebávání účinných látek z kosmetiky do pokožky až o 50%.
• Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.
• Vyhlazuje jemné i hlubší vrásky.
• Navrací pleti pevnost a pružnost.
• Vyhlazuje jizvy po akné.
• Zlepšuje vzhled strií a jizev.
• Podporuje depigmentaci pleti v případě pigmentových skvrn.
 
Kosmetický váleček lze použít na všechny typy pleti. Nedoporučujeme ho pro citlivou, alergickou a aknózní pleť.
 
Kyselina hyaluronová
-svými vlastnostmi pozitivně působí na stimulaci a růst nových buněk, omezuje tvorbu vrásek a zjemňuje pokožku. Pravidelným používáním pleť znovu získává mladistvý vzhled a vrásky jsou postupně vyhlazeny. Zároveň je velmi důležitá v procesu hloubkové hydratace pleti, zmírňuje projevy akné a dermatitidy.
 
 
51161335_1947924978653411_6070789698547089408_n50969885_1947925131986729_3834627207951548416_n

 

 

 

 
 
  

Vážení zákazníci,

používáte unikátní australský epilační systém, jenž letos slaví 40. výročí od uvedení na trh. :)

LYCON se v současné době prodává ve více než 70 zemích světa a je uznávám profesionály v oblasti kosmetického průmyslu. Mnoho výrobců se snaží o vyvinutí stejně úžasně fungujícího vosku, avšak bezúspěšně. Originál je pouze jeden a LYCON si výrobní tajemství pevně střeží. ????

Krémové vosky LYCON obsahují 3 stěžejní zklidňující složky, ať už samostatně či v kombinaci: heřmánek, oxid titaničitý a třpytivou slídu Micro Mica. LYCON se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku a ta je tak 100% chráněna. Super-krátké chloupky odstraní s maximální šetrností a minimální bolestivostí. Epilace luxusním voskem od LYCON je o 70% méně bolestivá oproti jiným metodám na trhu. :) 

https://www.youtube.com/watch?v=7SyMALReO1U&feature=youtu.be

 
 
 
 
Kosmetika Eminence❤️
 
 
Pro milovníky přírody je tu pro Vás nachystaná organická kosmetika Eminence, která má nejen skvělé výsledky na pleti, ale její vůně Vás zavede do úžasného klidu a harmonie.
 
Ošetření pleti 60 min - 990 Kč ( Odlíčení, enzymatický peeling, detoxikační maska, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, maska, aktivní sérum)
 
Ošetření pleti 90 min - 1390 Kč (Odlíčení, enzymatický peeling, detoxikační maska, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, maska, aktivní sérum, ošetření očního okolí a péče o rty, masáž obličeje, krku, dekoltu)
 
Ošetření pleti 120 min - 1590 Kč (Odlíčení, enzymatický peeling, detoxikační maska, masáž rukou, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, maska, aktivní sérum, ošetření očního okolí a péče o rty, masáž chodidel, masáž obličeje, krku, dekoltu)

 

 stone_crop_collection_400pix_7

 

PŘÍRODNÍ MASÁŽNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S : 

Moderní věda potvrzuje, že pravidelná masáž celého těla je jedním z nejúčinnějších prostředků pro posílení kondice a zlepšení vnitřní pohody. Vše, co potřebujete, je 10 minut denně.

Masáž s použitím přírodních produktů Förster´s působí do hloubky. Aktivuje oběhový systém a povzbuzuje krevní oběh. Účinně ulevuje při bolestech a napětí ve svalech. Pravidelná masáž tonizuje pokožku a pojivové tkáně. Otevírá póry pro absorpci kyslíku, který pokožka potřebu- je pro regeneraci. Čistí pokožku do hloubky a odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Přírodní masážní produkty Förster´s dodávají novou energii, ulevují od napětí a zlepšují celkovou vnitřní pohodu. Pomáhají stimulovat imunitní systém. Budete se cítit svěžejší, vitálnější a zdravější. Tonizací pojivových tkání bojují proti celulitidě a představují ideální pomůcku při redukční dietě. Pokožka se stává díky posílení krevního oběhu a zlepšení příjmu kyslíku hebší, čistší a elastičtější.

POUŽITÍ - PRO MOKROU I SUCHOU MASÁŽ:

Masáž provádějte kruhovými pohyby, směrem vzhůru a k srdci. Začněte chodidly, pokračujte pravou a levou nohou, pažemi, přední částí těla a zakončete zády.

 

 forsters_masaze1

 

 

 

Nově v salonu

 

♥ÉMINENCE ORGANICS SKIN CARE♥

100% bio profesionální kosmetika
 
Hledáte čistě organickou pleťovou kosmetiku?
Hledáte kvalitní a prokazatelně účinné bio produkty?
 
Dovolte, abychom Vám představili ÉMINENCE Organics Skin Care.
- Luxusní organická kosmetika s 50letou tradicí
- využívá sílu ovoce, bylinek, koření a termální vody
- oceňovaná pro své okamžité a viditelné účinky
- vysoký obsah aktivních složek
- produkty vhodné i pro velmi citlivou pleť
- neobsahuje žádné chemické látky
- bez umělých konzervantů
- netestováno na zvířatech
- nejekologičtější postupy při výrobě
 
Probuďte v sobě VÁŠEŇ, TVOŘIVOST A HRAVOST.
Nechte se unést profesionálními rituály.
 
Již brzy v našem studiu!
 
Eminence-Banner-Logo

 

 

NOVÉ SOLÁRIUM S KOLAGENEM

Chcete vrátit kvalitu své pokožky o několik let zpět, mít znovu pevnou a pružnou kůži, bez viditelných vrásek a povadlých linií? Pak navštivte novinku v našem studiu – kolagenové solárium.
V našem kolagenovém soláriu můžete vyzkoušet hned dva efekty – první je funkce kolagenových trubic a působení kolagenu, druhým je získání opálení díky solárním trubicím. Oba dva typy trubic jsou schválené podle nových norem EU.
Opalujte se a zároveň dopřávejte své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění.

Kolagenové solárium je oproti slunci zcela bezpečné. Dávka UV záření je tzv. konstantní dávka a tedy bezpečná. Kolagenové trubice aktivují Váš kolagen v těle a dochází k tzv. liftingu – vyhlazování pokožky. Na slunci naopak dochází ke svraštění pokožky. Opálení vypadá zcela přirozeně.

1 minuta 15 Kč
Permanentka (1 min / 14 Kč)    500 Kč
Permanentka (1 min /  13 Kč) 1000 Kč

 

 Bez-názvu-2
 
 
 
 

 

 

ZMĚNA

POZOR ZMĚNA Kosmetické služby u nás ve studiu se ruší, budou pouze do konce listopadu 2019. ...

Vánoční akce

Vánoční dárkový poukaz Vánoční dárkový poukaz je ideálním a žádaným dárkem pod vánoční stromek,obzvláště pokud je k němu i něco navíc. AKCE PLATÍ DO 15.12.2019 1. Zakupte dárkový šek v hodnotě 1 000,-Kč a my Vám připíšeme částku 200,-Kč ZDARMA. 2. Zakupte dárkový šek v hodnotě 500,-Kč a my ...

Akce

!! POZOR AKCE!21.10- 21.11.2019Jelikož nám pomalu začíná plesová sezóna, ke každému ošetření pleti kosmetikou MAAT v hodnotě 650 Kč, od nás zdarma dostanete zapracování kyseliny Hyaluronové ultrazvukovou špachtlí a parafínový zábal na ruce. Hýčkat Vás budeme 1,5 hodiny. Objednat se můžete na tel čís...

Masáž

Přijďte k nám na masáž v termínu 12.8 - 16.8. od 14.00 do 19.00.V nabídce jsou tyto masáže ???? - šíje 20 min. 350 Kč - záda+šíje 45 min. 550 Kč -záda + nohy / ruce zezadu 60 min. 650 Kč-celotělová masáž 90 min. 900 Kč OBJEDNAT SE MŮŽETE NA ☎️ 775 909 074 ...

Přírodní kosmetika Maat v prodeji v našem salonu

V našem salonu můžete zakoupit přírodní kosmetiku MAAT. Maat je ručně vyráběná přírodní aromaterapeutická kosmetika, která neobsahuje žádné konzervační ani barvící látky, minerální oleje, syntetické látky, vazelínu, ani jiné ropné produkty. Kosmetika Maat je vyráběna ze surovin, jako například BIO ...

♥ NOVINKA ♥ PUKKA BAMBUSOVÉ HRNKY a AJURVÉDSKÉ ČAJE

AJURVÉDA - VĚDA ŽIVOTA. ZDRAVÍ, VITALITA, DLOUHOVĚKOST Nově v nabídce také v našem Studiu. Čaje Pukka patří mezi již velmi známou značku bylinných čajů, které se exportují do mnoha zemí. V nabídce naleznete čaje detoxikační, povzbuzující a mnoho dalších.Čaj si můžete připravit v designových hrnách...

Bio čaje SONNENTOR ♥♥♥

Nechte se unést vybranými bio čaji pro kouzelné chvíle adventu. Tyto lahodné ovocné a bylinné čaje, které nám připomínají radostné očekávání Vánoc a krásné vzpomínky zalité vůní svátků, se výborně hodí ke strávení příjemných zimních večerů.   Přijďte si vybrat do našeho studia, nebo zakupte onlin...

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.