Aktuality

AROMA JÓGA A KAKAOVÝ CEREMONIÁL

jóga (Příspěvek na Instagramu (Čtverec))_1

ceremony

 

26.7.2022 - Nyní si můžete jakékoliv zboží objednat i na Slovensko. Na výběr je ze dvou druhů dopravců:

Zásilkovna - doručení na adresu nebo na výdejní místo

Nově i GLS - doručení na adresu nebo na výdejní místo

 

22.6.2022 - O prázdninách budeme cvičit jógu pouze v pondělí a ve středu.

 

Upozorňujeme, že 4. 7. 2022 máme zavřeno. Po svátcích už budeme mít otevřeno klasicky od 8:00 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

volné termíny

NOVINKY - 2022

Od 28.5. je možné přijít na masáž i v sobotu, a to od 9:00 do 12:00. Je nutné se předem objednat na tel. čísle +420 775 909 074.

 

VOUCHERY

Máme pro Vás nově připraveny vouchery na nákup zboží. Zboží možno zakoupit na našem eshopu, ale i na prodejně. Voucher objednáte online na eshopu. Hodnota voucherů je 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Platnost 6 měsíců. Voucher je nutno uplatnit jednorázově.

Možnost zakoupení výhodných balíčků

 
Balíček č. 1    cena 2100 Kč

10 x 30 min VacuShape s infra
10 x 5 min solárium Luxora
10 x hřejivý krém

+ 1 procedura ZDARMA

 
Balíček č. 2  cena 3500 Kč

10 x 30 min VacuShape s infra 
10 x 5 min solárium Luxora 
10 x 20 min přístrojová lymfodrenáž (hygienické kalhoty v ceně)
10 x hřejivý krém 

+ 1 procedura ZDARMA

 
Balíček č. 3   cena 2350 Kč

10 x 30 min  Vacushape s infra 
10 x 15 min běžící pás + pás Active Belly
10 x hřejivý krém

 
Balíček č. 4   cena 1600 Kč

10 x běžící pás + pás Active Belly 
10 x hřejivý krém

 

NOVÁ MASÁŽ U NÁS VE STUDIU - Tibetská masáž zvukem (90 min.)

Při tibetské masáži zvukem vám je zpívající mísa rozeznívána přímo na těle. Během seance vám mísu rozezním postupně na rukách, na nohách i na trupu. Tento druh zvukové terapie má velmi blahodárný vliv na veškeré vnitřnosti a tkáně, které se zvuku znějící mísy přizpůsobují a vibrují, čímž ze sebe jsou schopny vyloučit nahromaděné nečistoty. Zároveň má tato procedura očistný vliv na tělesné tekutiny, především pak na vodu, která tvoří až 70 % našich těl.

Masáž zvukem funguje ale i na mentální úrovni. Za přítomnosti konejšivých tónů zpívající mísy má naše mysl tendenci se hluboce uvolnit a nabrat nových sil.

Při této masáži zůstáváte pohodlně oblečeni.

 Některé z účinků masáže zvukem:

- Zvuk masíruje a harmonizuje veškeré buňky v těle.

- Zvuk v našem těle uvolňuje napětí a bloky.

- Masáž zvukem zlepšuje sebe léčebný potenciál těla.

- Zvuková masáž pomáhá jemně detoxikovat vnitřní orgány, čistí krev a ostatní tělesné tekutiny.

- Má pozitivní vliv na vnímání sebe sama, rozvíjí kreativní schopnosti a činí nás citlivějšími k inspiraci.

- Probouzí veselou mysl.

stažený soubor (1)_1

 
 
 
 

PŘÍRODNÍ MASÁŽNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S: 

Moderní věda potvrzuje, že pravidelná masáž celého těla je jedním z nejúčinnějších prostředků pro posílení kondice a zlepšení vnitřní pohody. Vše, co potřebujete, je 10 minut denně.

Masáž s použitím přírodních produktů Förster´s působí do hloubky. Aktivuje oběhový systém a povzbuzuje krevní oběh. Účinně ulevuje při bolestech a napětí ve svalech. Pravidelná masáž tonizuje pokožku a pojivové tkáně. Otevírá póry pro absorpci kyslíku, který pokožka potřebu- je pro regeneraci. Čistí pokožku do hloubky a odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Přírodní masážní produkty Förster´s dodávají novou energii, ulevují od napětí a zlepšují celkovou vnitřní pohodu. Pomáhají stimulovat imunitní systém. Budete se cítit svěžejší, vitálnější a zdravější. Tonizací pojivových tkání bojují proti celulitidě a představují ideální pomůcku při redukční dietě. Pokožka se stává díky posílení krevního oběhu a zlepšení příjmu kyslíku hebší, čistší a elastičtější.

POUŽITÍ - PRO MOKROU I SUCHOU MASÁŽ:

Masáž provádějte kruhovými pohyby, směrem vzhůru a k srdci. Začněte chodidly, pokračujte pravou a levou nohou, pažemi, přední částí těla a zakončete zády.

 

 forsters_masaze1

 

 

NOVÉ SOLÁRIUM S KOLAGENEM

Chcete vrátit kvalitu své pokožky o několik let zpět, mít znovu pevnou a pružnou kůži, bez viditelných vrásek a povadlých linií? Pak navštivte novinku v našem studiu – kolagenové solárium.
V našem kolagenovém soláriu můžete vyzkoušet hned dva efekty – první je funkce kolagenových trubic a působení kolagenu, druhým je získání opálení díky solárním trubicím. Oba dva typy trubic jsou schválené podle nových norem EU.
Opalujte se a zároveň dopřávejte své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění.

Kolagenové solárium je oproti slunci zcela bezpečné. Dávka UV záření je tzv. konstantní dávka a tedy bezpečná. Kolagenové trubice aktivují Váš kolagen v těle a dochází k tzv. liftingu – vyhlazování pokožky. Na slunci naopak dochází ke svraštění pokožky. Opálení vypadá zcela přirozeně.

1 minuta 15 Kč
Permanentka (1 min / 14 Kč)    500 Kč
Permanentka (1 min /  13 Kč) 1000 Kč

 

 Bez-názvu-2
 
 
 
 

 

 

ZMĚNA LEKCÍ JÓGY!

❗DŮLEŽITÉ INFO K JÓZE❗   Od 15.1. do 21.4. bude jóga probíhat pouze v pondělí a ve středu v dané časy tak, jak jste zvyklé.   Jógu si můžete klasicky rezervovat v našem rezervačním systému. Lekce jsou tam připravené dle nového rozpisu. ☺   Děkujeme za p...

Navyšování cen

  Od 1. září budeme navyšovat ceny. Vše se dozvíte včas. Pokud půjdete na masáž k paní majitelce - Romaně Vorlíčkové - bude cena vyšší....

Nové výhodné balíčky!

Máme pro Vás nové výhodné balíčky služeb. Maderoterapie + lymfodrenáž BALÍČEK 5+5 5x maderoterapie + 5x přístrojová lymfodrenáž - 5 450 Kč BALÍČEK 10+10 10x maderoterapie + 10x přístrojová lymfodrenáž - 10 900 Kč Tyto balíčky je nutné vybrat do 30.6. 2023 EMShape + přístrojová ly...

Jóga nyní každý čtvrtek.

Vážené jogínky a jogíni, do teď jste byli zvyklí, že čtvrteční jóga byla jednou za 14 dní. Nyní je změna!   Jóga bude každý čtvrtek. Bude se střídat paní Vorlíčková s paní Kopeckou. Jinak zůstává vše tak, jak jste zvyklí.     ...

AROMA JÓGA

Prodloužená lekce jógy spojená s meditací. Dopřejte tělu a mysli klid v chladném předjarním období. Jemná lekce doprovázená éterickými oleji pro prohloubení prožitku v pozicích a uvolnění. V závěru lekce budete provedeni krátkou meditací.   Cena lekce: 390 Kč Termíny: 18.3. 9:00 do 11:00 ...

Novinka - MADEROTERAPIE!

U nás ve studiu nabízíme novinku! O co se jedna, Maderoterapie je typ bezbolestné, anticelulitidní terapie, prováděné pomocí speciálně navržených válečků ze dřeva. Terapie okamžitě stimuluje lymfatický systém rovnoměrnými a rytmickými tahy v jednom směru k lymfatickým uzlinám. Těmito pohyby se akt...

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem