Pro klienty

Vážení klienti,

věnujte prosím pozornost několika řádkům k našim službám:

Rezervace

Doporučujeme Vám zarezervovat si ošetření a naše služby předem, předejdete tím případnému zklamání. Také budeme moci lépe vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Objednávat se můžete na tel. čísle +420 775 909 074.

Klidné prostředí

Žádáme Vás o přepnutí Vašeho mobilního telefonu do tichého režimu.

Stornování

Rozhodnete-li se zrušit plánovaný termín, prosíme Vás, učiňte tak s co největším předstihem, abychom Váš termín mohly nabídnout dalším klientům.
Upozornění: Zrušení provádějte telefonicky. Pokud objednanou službu nezrušíte 24 hod. předem, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 200 Kč/hod. z dárkového voucheru bude odečtena adekvátní částka ve výši storno poplatku.
V případě, že Váš dárkový voucher je do 60 dní po platnosti, jsme ochotni akceptovat polovinu částky, druhá polovina je ve Vaší režii.

Děkujeme za pochopení.


Před masáží

Informujte nás prosím, o Vašich zdravotních obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na Vás a vyloučíme možná rizika. Pokud trpíte vysokým krevním tlakem nebo jste těhotná, konzultujte návštěvu s Vaším ošetřujícím lékařem. Kontaktní čočky doporučujeme vyjmout před masáží obličeje. Pro dokonalý požitek z masážních procedur doporučujeme odložit hodinky a další šperky.

Během masáže

Během masáže a dalších procedur zhluboka dýchejte a relaxujte. Pro dokonalou relaxaci doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si svoji proceduru vychutnali opravdu naplno. Prosím, sdělte nám ihned jakoukoliv nespokojenost, či snížení komfortu.


Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Přijímáme tyto poukázky:

flexipoukazky

gallery-beta

 

Klienti "klubu pevného zdraví"  mají 10% slevu při platbě v hotovosti při koupi těchto balíčků:

 Mořský koník

  • 10 suchých uhličitých koupelí 
  • 10 přístrojových lymfodrenáží
  • Vacushape/Vacubike