Protistresová terapie

Masáž zad horkými kameny + masáž obličeje                                                      

Propojení dvou relaxačních technik

Jedná se o masáž horkými lávovými kameny. Představte si teplo, přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo i mysl, zbavují stresu a napětí. Masáž výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.

 A masáž obličeje.

Masáž obličeje má podle mnoha masérů různé specializace ty nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky dané působením přímo na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je velké množství nervových receptorů, ovlivňuje tato masáž nejen nervový systém, ale i celé tělo.

Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené ke kůži, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly jsou v tenzi, což způsobuje nepřirozený a napjatý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se mění.

 Protistresová  terapie ( 60 min)        900 Kč
 

Záznamy nebyly nalezeny...