Bambusová masáž

 

bambusova_masazBambusová masáž v sobě zahrnuje prvky nejen thajské,čínské a shiatsu masáže, ale také lymfodrenáže a klasické masáže.Jedná se o masáž celotělovou a nezapomenu ani na obličej.......

Bambus je symbolem životní energie, prosperity, dlouhověkosti a plodnosti.

CENA BAMBUSOVÉ MASÁŽE

 Bambusová masáž-záda+ruce (45min) 650 Kč
 Bambusová masáž-záda+ruce+nohy zezadu (60min) 800 Kč

 

Bambusová masáž je nesmírně účinná a příjemná orientální procedura.

Tato masáž se dá popsat přímo tím, čím se provádí - bambusem. Bambus je pevný, ale i ohebný. Svou strukturou je velmi tvrdý, používá se na mosty, podlahy, nábytek. Na druhou stranu jeho vlákna jsou velmi jemná a po úpravě mohou sloužit pro výrobu oblečení, povlečení, ručníků.

To samé je i s bambusovou masáží - bambusová masáž může být velmi jemná, relaxační, uklidňující a na druhou stranu intenzivní, stimulující, povzbuzující, záleží na správném typu provedení.

Bambusová masáž je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, uvolňuje energetické blokády těla, odstraňuje bolesti páteře, odbourává celulitidu (velmi účinně narušuje podkožní tukovou strukturu) a při tlaku na specifická místa pomůže odstranit nejrůznější problémy.

 

Při samotné masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu. S použitím kvalitního oleje s orientálními esencemi tím vzniká úžasná kombinace, pro vaši dokonalou pohodu.

Tato technika stimuluje každý centimetr vašeho těla a dokonale tím odstraňuje stres.

 

Přijďte vyzkoušet tuto úžasnou techniku.

 

 

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ DÁRKOVÉ POUKAZY

 
1
5000115000

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem