Čokoládová luxusní masáž + peeling a zábal

 

cokoladova_masaz

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ovšem ne tak silně. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.

CENA ČOKOLÁDOVÉ MASÁŽE

 Čokoládová masáž - celotělová ( 120 min)  1600 KčČokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu, uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce, detoxikaci, odplavení nežádoucích a odpadních látek. Aplikuje se na záda a stehna - vynikající proti celulitidě.

Nejprve se provede peeling, potom relaxační masáž a nakonec se aplikuje zábal. Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně.

Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, ta bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu.

Na čokoládovou masáž používáme výhradně přírodní přípravky, které neobsahují žádné chemické látky.

 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ DÁRKOVÉ POUKAZY

 
1
5000115000

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem