Kavitace - modelace postavy

 

so-funktioniert-kavitation-957510_origin

  • tvaruje postavu rychlostí zvuku
  • skutečná alternativa chirurgické liposukce
  • nejúčinnější řešení v ošetření těla
  • snížení podílu tuku
  • zmírnění projevů celulitidy
  • opětovné zpevnění kůže

 

  (20 min) kavitace + (30 min) lymfodrenáže 700 Kč
  (30 min) kavitace + (30 min) lymfodrenáže 900 Kč
  (40 min) kavitace + (30 min) lymfodrenáže
1100 Kč

 

 

1501008922IMPACT je komplexní řešení pro ošetření těla, nejenže odstraňuje různé estetické vady a nahromaděnou tukovou vrstvu, ale během ošetření dokáže navíc snížit projevy celulitidy a zpevnit pokožku. IMPACT byl vytvořen hlavně pro rychlé a účinné zmenšení objemu nahromaděného tuku, a to aplikací ultrazvukových vln o frekvenci 40 kHz prostřednictvím kavitačního procesu působícího na tukovou tkáň.

IMPACT kombinuje kavitaci s elektroporací, což umožňuje zmnohonásobit účinky obou technik, s použitím zpevňujících kosmetických přípravků a přípravků proti celulitidě.

SMARTCAV - inteligentní hlavice tohoto přístroje z něj činí nejbezpečnější, nejúčinnější a nejkomfortnější přístroj na trhu.

 

Výhody

Výsledky klienti mohou zaznamenat po každém sezení
Neinvazivní a nebolestivé ošetření
IMPACT = bezpečné, účinné, pohodlné a trvalé
IMPACT = kavitace poslední generace

 

Kavitace je bezbolestná a účinná alternativa chirurgické liposukce.

1/ Kavitace nebolí
Ano, bezbolestná liposukce skutečně nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Po proceduře normálně vstanete a můžete pokračovat v jakýchkoli činnostech. Během ultrazvukové procedury uslyšíte pískání, také vám v místě aplikace může zarudnout kůže jako při masáži, ale to je snad jediné nepohodlí.

2/ Kavitace není drahá
Ceny začínají od 700 Kč. Pokud si necháte ošetřit více partií, můžete počítat s klesající cenou.

3/ Kavitace netrvá dlouho
Maximální délka ošetření ultrazvukem je 40 minut (kavitace) + lymfodrenáž (v ceně) 30minut.

4/ Kavitace nemá jo-jo efekt
Tuk se prostě vyplaví. Po zákroku začínáte s čistým štítem a je jen na vás, co se bude dít dál.

5/ Kavitace je bezpečná
Zdravý člověk se vypořádává s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.


Indikace

Určeno pro dospělé ženy a muže všech věkových kategorií (18-75 let) a všechny fototypy (I-IV). Odstranění celulitidy a tukových polštářků.


Kontraindikace

Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem - záněty či infekční onemocnění - cévní poruchy a ateroskleróza - vysoký cholesterol - tromboflebitida - osoby užívající léky na srážlivost krve - těhotenství - osoby s kovovými implantáty v těle, kovové nitroděložní tělísko - velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění Možné vedlejší účinky: pokožka může krátkodobě lehce zarudnout či být zahřátá

 

Jak probíhá liposukce ultrazvukem?

Je nutné dodržovat pravidelný pitný režim. Zejména den před samotnou procedurou. V den ošetření a několik dní po ní je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.


Průběh liposukce ultrazvukem

Masérka označí a přeměří ošetřovanou oblast. Následně aplikuje gel a neustálými pohyby ultrazvukovou hlavicí a mírným tlakem provede samotnou kavitaci. Během kavitace může klient cítit lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání.
-Liposukce ultrazvukem probíhá bez anestezie, bez bolesti. Během jednoho sezení dochází k obvodovému úbytku 2-6cm, dle typu postavy. V případě, že klient požaduje větší úbytek, lze liposukci ultrazvukem opakovat po 7-10 dnech.


Po liposukci ultrazvukem

Po ukončení kavitace provedeme 30 min. lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněný a rozpuštěný tuk. Po ultrazvukové liposukci je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, min. 2 litry denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.


Kolik kavitací potřebuji?

Už po první kavitaci jsou patrné výsledky. Zpravidla jedna konfekční velikost. Je pouze na vás, jestli se s tímto výsledkem spokojíte a nebo budete chtít víc. Pokud však toužíte po výraznějším úbytku, bezbolestnou liposukci můžete bez obav zopakovat již po 7-10 dnech.


Jakých výsledků dosahujeme?

Kavitace je velmi individuální, hodně záleží na přípravě (pitný režim) a také na typu tuku. Všeobecně platí, že měkčí tuk ubývá rychleji, než tuk tvrdší. Nejmenší výsledky dosahujeme u hodně tvrdého mužského tuku (kolem 1cm boky + bříško). V průměru dosahujeme úbytku kolem 2 až 4 cm (bříško + boky).


Proč není možné mít větší úbytky hned?

Kavitace do vašeho těla uvolní určité množství tuku a játra je bez problémů zpracují. Moc rádi bychom uvolnili všechen přebytečný tuk, věřte ale, že vašemu tělu by se to nelíbilo a dalo by vám to náležitě pocítit (mohli byste mít vážné zdravotní potíže) 


Kolik partií si tedy můžete nechat ošetřit?

To záleží pouze na vás. Pokud máte postavu téměř jako modelka a postačí vám pouze lehké úbytky, klidně si nechte ošetřit i 3 partie najednou. Jestli ale požadujete rapidnější úbytky na úrovni konfekčních velikostí, nedoporučujeme více než 2 partie. I tady ale vybírejte pečlivě. Pokud pracujeme na partiích, které jsou blízko u sebe (bříško + boky, stehna + zadeček) dosáhneme tak určité synergie, kdy se efekt násobí. 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ DÁRKOVÉ POUKAZY

 
1
5000115000

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem