Kavitace - modelace postavy

 

Kavitace je bezbolestná a účinná alternativa chirurgické liposukce.

1/ Kavitace nebolí
Ano, bezbolestná liposukce skutečně nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Po proceduře normálně vstanete a můžete pokračovat v jakýchkoli činnostech. Během ultrazvukové procedury uslyšíte pískání, také vám v místě aplikace může zarudnout kůže jako při masáži, ale to je snad jediné nepohodlí.

2/ Kavitace není drahá
Ceny začínají od 700 Kč. Pokud si necháte ošetřit více partií, můžete počítat s klesající cenou.

3/ Kavitace netrvá dlouho
Maximální délka ošetření ultrazvukem je 40 minut (kavitace) + lymfodrenáž (v ceně) 30minut.

4/ Kavitace nemá jo-jo efekt
Tuk se prostě vyplaví. Po zákroku začínáte s čistým štítem a je jen na vás, co se bude dít dál.

5/ Kavitace je bezpečná
Zdravý člověk se vypořádává s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.

Jak probíhá liposukce ultrazvukem?

Je nutné dodržovat pravidelný pitný režim. Zejména den před samotnou procedurou. V den ošetření a několik dní po ní je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.

Průběh liposukce ultrazvukem

Masérka označí a přeměří ošetřovanou oblast. Následně aplikuje gel a neustálými pohyby ultrazvukovou hlavicí a mírným tlakem provede samotnou kavitaci. Během kavitace může klient cítit lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání.
-Liposukce ultrazvukem probíhá bez anestezie, bez bolesti. Během jednoho sezení dochází k obvodovému úbytku 2-6cm, dle typu postavy. V případě, že klient požaduje větší úbytek, lze liposukci ultrazvukem opakovat po 7-10 dnech.

Po liposukci ultrazvukem

Po ukončení kavitace provedeme 30 min. lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněný a rozpuštěný tuk. Po ultrazvukové liposukci je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, min. 2 litry denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

so-funktioniert-kavitation-957510_origin

  (20 min) kavitace + (30 min) lymfodrenáže 700 Kč
  (30 min) kavitace + (30 min) lymfodrenáže 900 Kč
  (40 min) kavitace + (30 min) lymfodrenáže
1 100 Kč

 

 

1501008922IMPACT je komplexní řešení pro ošetření těla, nejenže odstraňuje různé estetické vady a nahromaděnou tukovou vrstvu, ale během ošetření dokáže navíc snížit projevy celulitidy a zpevnit pokožku. IMPACT byl vytvořen hlavně pro rychlé a účinné zmenšení objemu nahromaděného tuku, a to aplikací ultrazvukových vln o frekvenci 40 kHz prostřednictvím kavitačního procesu působícího na tukovou tkáň.

IMPACT kombinuje kavitaci s elektroporací, což umožňuje zmnohonásobit účinky obou technik, s použitím zpevňujících kosmetických přípravků a přípravků proti celulitidě.

SMARTCAV - inteligentní hlavice tohoto přístroje z něj činí nejbezpečnější, nejúčinnější a nejkomfortnější přístroj na trhu.

 

Výhody

Výsledky klienti mohou zaznamenat po každém sezení
Neinvazivní a nebolestivé ošetření
IMPACT = bezpečné, účinné, pohodlné a trvalé
IMPACT = kavitace poslední generace


Indikace

Určeno pro dospělé ženy a muže všech věkových kategorií (18-75 let) a všechny fototypy (I-IV). Odstranění celulitidy a tukových polštářků.


Kontraindikace

Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem - záněty či infekční onemocnění - cévní poruchy a ateroskleróza - vysoký cholesterol - tromboflebitida - osoby užívající léky na srážlivost krve - těhotenství - osoby s kovovými implantáty v těle, kovové nitroděložní tělísko - velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění Možné vedlejší účinky: pokožka může krátkodobě lehce zarudnout či být zahřátá

Kolik kavitací potřebuji?

Už po první kavitaci jsou patrné výsledky. Zpravidla jedna konfekční velikost. Je pouze na vás, jestli se s tímto výsledkem spokojíte a nebo budete chtít víc. Pokud však toužíte po výraznějším úbytku, bezbolestnou liposukci můžete bez obav zopakovat již po 7-10 dnech.


Jakých výsledků dosahujeme?

Kavitace je velmi individuální, hodně záleží na přípravě (pitný režim) a také na typu tuku. Všeobecně platí, že měkčí tuk ubývá rychleji, než tuk tvrdší. Nejmenší výsledky dosahujeme u hodně tvrdého mužského tuku (kolem 1cm boky + bříško). V průměru dosahujeme úbytku kolem 2 až 4 cm (bříško + boky).


Proč není možné mít větší úbytky hned?

Kavitace do vašeho těla uvolní určité množství tuku a játra je bez problémů zpracují. Moc rádi bychom uvolnili všechen přebytečný tuk, věřte ale, že vašemu tělu by se to nelíbilo a dalo by vám to náležitě pocítit (mohli byste mít vážné zdravotní potíže) 


Kolik partií si tedy můžete nechat ošetřit?

To záleží pouze na vás. Pokud máte postavu téměř jako modelka a postačí vám pouze lehké úbytky, klidně si nechte ošetřit i 3 partie najednou. Jestli ale požadujete rapidnější úbytky na úrovni konfekčních velikostí, nedoporučujeme více než 2 partie. I tady ale vybírejte pečlivě. Pokud pracujeme na partiích, které jsou blízko u sebe (bříško + boky, stehna + zadeček) dosáhneme tak určité synergie, kdy se efekt násobí. 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ DÁRKOVÉ POUKAZY

 
1
5000115000

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem