Medová (detoxikační) masáž

 

medova_masazJe velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Medová masáž odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu a redukuje následky nezdravého životního stylu. Imunitní systém může být oslaben nebo zhroucen nahromaděnými toxiny a jedy, které se do těla dostávají z životního prostředí potravin a léků. Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha nemocí. Normální cesty vylučování jedů z těla jsou přes střeva, plíce a pokožku. Pokud to vylučování nestačí, začne si tělo hledat náhradní dráhy, které jsou příčinou chorob- chronická rýma, senná rýma, záněty nosních dutin, kožní vyrážky, hnisavé pupínky.

CENA MEDOVÉ MASÁŽE

 Medová masáž (45 min) 600 Kč

 

Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkání v průběhu života.Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Pomocí speciální tlakové masáže vyplavou toxiny na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné. Velmi účinně působí proti nemocem, lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, při chronických a civilizačních chorobách, při jarní očistných kůrách, únavě. Oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a nechává jí sametově hladkou. Po masáži je dobré zvýšit příjem tekutin, nastolit klidový režim a po dobu 12-ti hodin nepoužívat na ošetřené partie těla chemické tělové přípravky.

Medovou masáž nelze provádět v obličeji, na břiše a na hrudníku, taktéž jsou vyloučeni lidé alergičtí na med.

 
1
5000115000

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.